Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat başta nakliye hizmetleri kapsamları ve hizmet verdikleri alanlara göre farklı kategorilere ayrılırlar. Bu kategorilerden başında evden ve nakliyat ve hizmet verdiğimiz şehiriçi evden eve gelir. Taşımacılık hizmetinin aynı şehir sınırları içerisinde gerçekleştiği durumlarda bahsedilen nakliyat hizmetlerine şehiriçi taşımacılık hizmetleri adı verilmektedir.

sehirici-nakliyat

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Günümüzde birçok şehiriçi evden eve nakliyat firması kendisini nakliyat sektörünün uzman firması olarak ifade etmektedir. Ancak şehir içi evden eve nakliyat kavramı oldukça önemli ve profesyonellik isteyen bir hizmet alanıdır. Bu kapsamda verilen hizmetler bir evin taşınmaya hazır hale getirilmesinden taşınmasına ve yeniden eşyaların yerleştirilmesi süreçlerini kapsayan faaliyetlerden oluşmaktadır.

Firmamızın bu noktada vermiş olduğu hizmetleri sıralamak gerekirse;

  1. Eşyaların özel paket ve ambalajlarla kırılmayacak bir şekilde paketlenmesi
  2. Sökülebilecek olan mobilyaların deneyimli marangozumuz tarafından sökülerek paketlenmesi
  3. Tüm eşyaların uygun tonajda seçilen araca yüklenmesi
  4. Taşınması
  5. Sökülen mobilyaların yeniden monte edilmesi ve kurulması
  6. Eşyaların ambalaj ve paketlerinden çıkartılması gibi faaliyetlerden oluşmaktadır.

Bizler İskenderun nakliyat sektörünün marka haline gelmiş firması olarak kalitemizi her zmaan korumak la sorumluyuz. Birde buna müşterimize kaşrı olan sorumluluğumuz eklendiğinde bizleri zorlu bir süreç beklediği ortadadır.

İskenderun Şehhiriçi Nakliyat Müşteri Odaklı Çalışma Prensibi

İskenderun şehiriçi nakliyat firmamız, şirket politikasını ilk kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini temel alarak oluşturmuştur. Bu nedenle ekibimiz tarafından verilen tüm hizmetler eksiksiz ve güvenilir bir şekilde yerine getirilmektedir.

Eksperlerimizin yapmış olduğu ücretsiz ekspertiz hizmeti ile başlayan taşınma süreciniz en son aşamasına kadar tüm güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilir. Ayrıca tüm bunlar için belirlenen maliyetler konusunda da yine müşteri odaklı hareket edilerek sizin için en uygun fiyatlar belirlenmektedir.