Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı firması olarak parça eşyalar için firmalardan istekte bulunan müşteriler 2 gün gibi bir sürede eşyalarını yeni adreste bulacaktır. Hatta bu süre şehir içinde 1 güne dahi düşmektedir. Parça eşyalar için gerekli çalışmalar başladığında eşyalara özel ambalaj kullanılmaktadır. Parça eşya elektronik eşyalardan oluşursa buna göre streç film gibi ambalaj kullanılır. Aynı şekilde hassas eşyalar için havalı naylon ve kauçuk kutular da kullanılır.

parca-esya-tasima

İskenderun Parça Eşya Taşıma

Tüm paketleme işlemi yapıldıktan sonra eşyalar parçalar halinde nakliye araçlarına yüklenmektedir. Taşıma için ekstra hassasiyet isteyen araç gerekli ise buna göre araç yönlendirilmesi yapılmaktadır. Nakliye aracını istediğiniz zaman takip etme şansınız da bulunmaktadır. Nakliye taşınması sonunda yeni adresinize ulaşacaktır.

Ev eşyası, ofis eşyası ya da yeni eşyalar gibi her eşya için İskenderun parça eşya taşıma yapılmaktadır. Yapılan taşıma işlemi sonrasında monte işlemi de yapılır. Taşınan her eşya için garanti bulunmaktadır. Eşyalar sigortalı olarak taşınmaktadır. Eşya taşıma için yapılacak olan işlemler 4 parça gibi az eşyalar için de gerçekleşmektedir. Şehirlerarası taşıma yapmak için de aynı sayı yeterli gelecektir.