Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı olarak billiyoruz ki çalışma alanları eşya konusunda daha emek isteyen alanlardır. Ofis nakliyesi ‘nde genelde daha az eşya taşıma yapılmaktadır. Küçük iş yerleri ile evler karşılaştırıldığında ofis taşınması daha kısa sürecektir. Fakat bu taşımacılığın sıkıntılı yanı evraklar ile birlikte taşıma yapılmasıdır. Belge olarak yapılacak taşımada çok basit şekilde karışıklık yaşanabilir. Bu bakımdan ofis taşıma için yapılan çalışmalar belli düzen ile gerçekleşir.

ofis-tasimaciligi

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofiste yer alan dosyalar için ofis çalışanları ile beraber hareket edilmektedir. Bu çalışmada ofis çalışanları gerekli sınıflamayı yaparak etiket kullanımı sağlanır. etiket ile ayrılan dosyalar yeni adrese taşınır. Yeni adreste ise etikete bağlı olarak aynı departmana yerleşim sağlanır. böylece hiçbir aksaklık yaşanmadan yerleşim sağlanır.

Ofis taşımacılığı fiyatları için fiyat yelpazesi oldukça geniştir. Ofisin büyüklüğü, eşyaların teferruatı ya da ofisin katı gibi maddeler fiyata etki etmektedir. Bir plazadan taşınan ofis için asansör kullanımı şart olacaktır. Bu araç ise fiyat konusunda artışa neden olacaktır. Büyük eşyalar için kullanılan yük asansörleri de fiyata etki etmektedir.

İskenderun Ofis Taşıma

Fiyat konusuna etki eden bir diğer unsur ise ofiste yer alan değerli eşyalardır. Elektronik eşyalar İskenderun ofis taşımacılığı için ekstra hassasiyet ister. Hassas şekilde hazırlana eşyalar için ayrı zaman ve emek gerekir. Bunlar da ofis taşıma fiyatlarına etki eder. Küçük ve taşınması kolay ofisler uygun fiyatlar ile taşınacaktır.