Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma hizmeti konusunda kişi ve kuruluşların gizliliklerine son derece özen gösteriyoruz. Kurumsal nakliyat nakliye uygulamalarımızı zamanında ve söz verdiğimiz sürede yapabiliyoruz. Nakliye hizmetlerinden önce ekspertiz uygulaması yapıyoruz.

kurumsal-tasima

Kurumsal Taşımacılık İşlemleri

Firmamız yetkili elemanlardan birini taşınma noktalarına göndererek etüt çalışması gerçekleştirmektedir. Bu planlama doğrultusunda araç büyüklüğü, ambalaj ve paketleme malzemeleri hesaplanmaktadır. Taşıma öncesinde eksperimiz yaşanabilecek sorunlara karşı detaylı analiz yapmaktadır.

Uygulanan planlar sonucunda Kurumsal taşımacılık fiyat teklifi müşteriye verilmektedir. Daha sonra donanımlı araçlar ile eşyalar taşınmaktadır. Kurum taşımalarda gereken özen ile isteğiniz doğrultusunda paketlenmektedir. Daha sonra ise gerekli montaj işlemleri yapılarak taşınır. Büyük eşyaların paketlenmesi sırasında özel ambalajlama malzemesi kullanıyoruz.

İskenderun Kurumsal Taşıma

Taşımak için paketlenen eşyalar üstüne etiketleme yapılmaktadır. Taşınan eşyaların detaylı envanteri firmamızca tutulmaktadır. İskenderun kurumsal taşıma için gerekli olan sigorta uygulaması da nakliye öncesinde firmamızca yapılmaktadır.