Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma ile çağın sunduğu teknolojik gelişmelerden en yüksek seviyede yararlanarak verimliliği artırmak ve daha kaliteli bir hizmet vermek amacıyla, işin taşımacılıktan öte olduğunun farkındadır. Eski dönemlerde yaşanan sıkıntıların çözülmesi adına bulunan çözümlerin içerisinde en yaygın olarak kullanılan asansör sistemi evden eve nakliye firmalarının oluşmasına da sebep olmuştur. Bu sayede taşınma işinde birden fazla firma oluşarak seçenekler artmış ve taşınma işi daha kaliteli yapılır hale gelmiştir.

asansorlu-tasima

Asansörlü Evden Eve Taşıma Firmaları

İlk olarak aracın trafiğe engel olmayacak şekilde taşınma eyleminin yapılacağı apartmana yakın bir mesafeye park edilmesi gerekmektedir. Eşyaların taşınması için kullanılacak olan pencere seçilerek asansör sistemi oluşturulmaktadır. Asansör duvara 90 derecelik bir açı ile yerleştirilmektedir. Eşyaların çıkarılacağı çerçeve yerinden kolay bir şekilde taşıyacak olan yetkili kişilerce sökülmektedir.

Tüm bu işlemler sonrası taşınacak eşyalar tek tek pencerenin önüne getirilerek evin içinde görevli olan kişilerce asansöre yerleştirilir. İskednerun asansörlü taşıma sistemi içerisinde taşıma aracının yanında görevli olan kişiler asansör ile iletilen eşyaları alarak taşıma aracına dikkatli bir şekilde yerleştirirler. Bu sistem sayesinde zamandan tasarruf edildiği gibi eşyalara da zarar vermeden kolay bir şekilde taşınmış olur.